GTchip тюнінг

Код товару:
Наявність:
У наявності
  

Надаємо послуги GTchip тюнінг авто

Головним завданням GTchip є видозміна робочих програм ECU для забезпечення більш високої вихідної потужності мотора. Іноді першочерговим завданням установки є зниження витрати палива - це вагомий аргумент для застосування систем чіп-тюнінгу на комерційних автомобілях.
Чіп-тюнінг буває двох типів: OBD-тюнінг, так званий «класичний», і установка додаткового блоку управління.
В останньому випадку чіп системи тюнінгу встановлюють в положенні, яке дозволяє виступати «посередником» між сигналами від датчиків і безпосередньо блоком управління. Проміжне становище блоку дозволяє перехоплювати імпульси, що надходять до ЕБУ, і модифікувати їх так, щоб вони викликали відповідний підвищенню навантаження відгук в алгоритмі його роботи. Тобто підвищення потужності відбувається відповідно до штатного режиму на підставі отриманих вихідних даних. Відстежити роботу такої системи після її відключення неможливо, оскільки ніяких структурних змін, перебудови коду та інших впливів не проводиться. Це повністю виключає як ризик поломки двигуна, так і можливість зниження його ресурсу.
При OBD-тюнінгу відбувається перепрограмування блоку управління. Для цього спочатку розкривається роз'єм для доступу до програми бортового комп'ютера, а потім її скачують на зовнішній комп'ютер, змінюють і перепрошивають автомобільний блок управління заново.   

Класичний чіп-тюнінг дозволяє наростити потужність значно більше, ніж при установці додаткового блоку управління. Можливості налаштування параметрів роботи двигуна при цьому значно ширші і ніяких обмежень в діях спеціаліста немає. 
 

Звертайтесь, будемо раді Вас бачити і співпрацювати!

  • Дата публікації: 31.08.2018