Ремонт і витягування дрібних вмятин авто

Ремонт і витягування дрібних вмятин авто

Код товару:
Наявність:
У наявності
  

Ми виконуємо ремонт і витягування дрібних вмятин авто.

 

До недавнього часу будь-яка вм'ятина на кузовних деталях Вашого автомобіля була б великим розчаруванням для Вас. Видалення вм'ятин, навіть самих незначних, асоціювалося з безліччю витрачених нервів, грошей і часу. Для видалення вм'ятини, Вам довелося б сплатити рихтування деталі, її шпаклівку і фарбування. Ваш автомобіль вже переставав бути новим і втрачав в ціні при його продажі.

Але ось з недавніх пір, у нас з'явилися технології видалення вм'ятин без фарбування. За допомогою цієї технології можна видалити вм'ятини без фарбування деталі. Основною умовою для вдалого ремонту за цією технологією є ціле лакофарбове покриття автомобіля, за винятком не великих потертостей і подряпин, які можна непомітно підфарбувати або заполірувати.

Ремонт вм'ятини починається з оцінки пошкодження і можливості застосування технології. Для оцінки видалення вм'ятин Ви повинні показати автомобіль нашому майстру.

Ціна на послугу видалення вм'ятин без фарбування напряму залежить від типу, характеру, розміру і розташування вм'ятини на автомобілі і деталях автомобіля.

 

Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти!

  • Дата публікації: 03.02.2019